Nasi dostawcy

W trosce o naszych klientów BCD Polska Sp. z o.o. współpracuje wyłącznie z liderami w dziedzinie produkcji surowców chemicznych dla przemysłu. Dzięki czemu nie tylko oferujemy najwyższą jakość, ale także gwarancję dostępności i terminowości dostaw. Chcemy być solidnym fundamentem dla Twojego sukcesu!

Oferowane przez nas produkty pochodzą m. in. z fabryk:

BASF

BASF  jest największą firmą chemiczną na świecie z siedzibą w Niemczech. Nazwa BASF wzięła się z miejsca pierwszej lokacji: Badische Anilina-und Soda-Fabrik. Grupa BASF ma filie w ponad 80 krajach i obsługuje sześć zintegrowanych zakładów produkcyjnych i 390 innych zakłady produkcyjnych w Europie, Azji, Australii, obu Amerykach i Afryce.

PKN Orlen

Polski Koncern Naftowy ORLEN jest jednym z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie Środkowo-Wschodniej, zajmującym się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy, paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Koncern utworzony został we wrześniu 1999r. w wyniku fuzji Petrochemii Płock SA z Centralą Produktów Naftowych (CPN) a W jego skład wchodzą rafinerie w: Płocku, Trzebini, Jedliczu, trzy w Czechach oraz rafineria w Możejkach na Litwie. Łączne moce przerobowe zakładów w trzech państwach wynoszą 31,7 milionów ton ropy naftowej rocznie.

Orlen jest jedyną polską spółką, która znalazła się na liście największych firm świata (347 miejsce) magazynu Fortune.

 

BCD-Chemie